Heyecan verici Airwolf uçan motosikletle içinizdeki bağımsızlığı ortaya çıkarmaya hazır olun

Şaibe

Member
Yolun kısıtlamalarını geride bırakarak günümüzün Maverick'i gibi göklerde süzülmeyi hayal edebiliyor musunuz? O halde içinizdeki cesareti açığa çıkarmaya hazır olun çünkü UDX Airwolf uçan motosiklet yakında bu rüyayı gerçeğe dönüştürebilir.

GÜVENLİK UYARILARI, UZMAN İPUÇLARI ALIN – KURT'UN HABER BÜLTENİNE KAYDOLUN – CYBERGUY RAPORU BURADANAirwolf uçan bisiklet (UDX) (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

Maverick'in yolculuğu


UDX Airwolf uçan bisiklet sıradan bir quadcopter değil. İki kişilik, “sinek kuşu benzeri” çevikliğe sahip, 430 beygirlik eVTOL motosiklet benzeri bir araçtan bahsediyoruz. Bağımsız olarak eğilebilen dört fan ünitesine sahiptir. 639 poundluk ağırlığıyla Airwolf, yalnızca üç saniyede 0-60 mil/saat hıza ve 142 mil/saatlik müthiş bir azami hıza söz veriyor.


Heyecan verici Airwolf uçan motosikletle içinizdeki bağımsızlığı ortaya çıkarmaya hazır olun


Airwolf uçan bisiklet (UDX) (Kurt “CyberGuy” Knutsson)


2024 YILININ EN İYİ SEYAHAT ALETLERİ

Giriş fiyatı


UDX Airwolf'u uçurmak için, ABD'de 20 saatlik uçuş eğitimi (beş tanesi tek başına olabilir) ve birkaç testi geçmeyi gerektiren bir spor pilotu lisansına ihtiyacınız olacak. Özel pilot lisansı kadar pahalı olmasa da, girişin önündeki asıl engel Airwolf'un 350.000 dolarlık fiyat etiketidir; bu, yalnızca varlıklı kişilerin karşılayabileceği bir meblağdır.

UDX'e ulaştık ve şirketin CEO'su Jiri Madeja şunları söyledi: “Son zamanlarda Airwolf ve diğer VTOL'lerimiz etrafında heyecanda büyük bir artış gördük ve bu gerçekten çok ödüllendirici. Bu bizim için bir hayalin gerçekleşmesi. Sonunda bu makineleri gerçeğe dönüştürecek teknolojiye sahip olduk, bunu duyurduğu için CyberGuy'a çok teşekkür ederiz.”


Heyecan verici Airwolf uçan motosikletle içinizdeki bağımsızlığı ortaya çıkarmaya hazır olun


Airwolf uçan bisiklet (UDX) (Kurt “CyberGuy” Knutsson)


2024 YILININ EN İYİ SEYAHAT ADAPTÖRLERİ

Gerçeklik kontrolü


Rüya heyecan verici olsa da gerçeklik hâlâ gelişme aşamasındadır. UDX, itme vektörlü tahrik sistemini içeren küçük ve çeyrek ölçekli çalışan prototipler üretti. Bu prototipler, uçuş testlerinde makul stabilite ve çeviklik sergiliyor, ancak üretime hazır bir modelin üretilmesine hâlâ birkaç yıl var.

Ancak pil ve elektrik motoru teknolojisinin hızla ilerlemesiyle birlikte, bu kompakt kişisel eVTOL'ler artık sadece retro-fütürist hayaller değil; pahalı ve az sayıda da olsa zaten buradalar. Bazıları eğlenceli makineler olarak sunulurken, diğerleri işe gidip gelme, arama ve kurtarma operasyonları veya kazalara hızlı müdahale için pratik ulaşım seçenekleri olmayı amaçlıyor.

ÖZEL VERİLERİNİZİ İNTERNETTEN NASIL KALDIRIRSINIZ


Heyecan verici Airwolf uçan motosikletle içinizdeki bağımsızlığı ortaya çıkarmaya hazır olun


Airwolf uçan bisiklet (UDX) (Kurt “CyberGuy” Knutsson)


DEVRİMCİ UÇAN SPOR ARACI İLK UÇUŞUNU TAMAMLADI

Kurt'un önemli çıkarımları


Airwolf uçan motosiklet boş bir hayal gibi görünse de, kişisel havacılık teknolojisinin en son noktasını temsil ediyor. Pil ve elektrik motorlarındaki gelişmeler devam ettikçe bu kompakt eVTOL'lerin daha erişilebilir ve pratik hale geldiğini görebiliriz. Şimdilik Airwolf, içimizdeki başıboş güçleri açığa çıkarabileceğimiz ve bir savaş pilotunun özgürlüğü ve neşesiyle göklere uçabileceğimiz bir geleceğe umut verici bir bakış sunuyor.

Eğer UDX Airwolf uçan motosiklet gelecekte piyasaya çıkarsa, onunla uçmaya ve onu ilk elden deneyimlemeye cesaretiniz var mı? Neden ya da neden olmasın? adresine yazarak bize bildirin. Cyberguy.com/Contact.

Daha fazla teknik ipucum ve güvenlik uyarım için şu adrese giderek ücretsiz CyberGuy Rapor Bültenime abone olun: Cyberguy.com/Newsletter.

Kurt'a bir soru sorun veya hangi hikayeleri ele almamızı istediğinizi bize bildirin.

Kurt'u sosyal kanallarında takip edin:

En çok sorulan CyberGuy sorularının yanıtları:

Telif hakkı 2024 CyberGuy.com'a aittir. Her hakkı saklıdır.Kurt “CyberGuy” Knutsson, sabahları “FOX & Friends” programında Haberler ve FOX Business'a yaptığı katkılarla hayatı daha iyi hale getiren teknolojiye, donanıma ve cihazlara derin bir sevgi besleyen ödüllü bir teknoloji gazetecisidir. Teknik bir sorunuz mu var? Kurt'un ücretsiz CyberGuy Bültenini edinin, sesinizi, hikaye fikrinizi veya yorumunuzu CyberGuy.com'da paylaşın.