Apple Watch'unuzu yeni iPhone'unuzla sorunsuz bir şekilde nasıl senkronize edersiniz?

Şaibe

Member
Apple Watch'unuzu yeni bir iPhone'a geçirmek göz korkutucu görünebilir, ancak doğru adımlarla sorunsuz bir süreçtir. Bu kılavuz, tüm verilerinizi ve ayarlarınızı koruduğunuzdan emin olarak tüm prosedür boyunca size yol gösterecektir.

GÜVENLİK UYARILARI, UZMAN İPUÇLARI ALIN – KURT'UN HABER BÜLTENİNE KAYDOLUN – CYBERGUY RAPORU BURADA

Apple Watch iPhone ile senkronize oluyor (Apple) (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

Adım 1: Apple Watch'unuzu eski iPhone'unuzdan kaldırın

• İzle uygulaması eski iPhone'unuzda
  • Seçin Saatim Ekranın sol alt kısmındaki sekme
  • Sonra, dokunun Tüm Saatler Ekranın sol üst kısmında
  • Dokunun “Ben” Apple Watch'unuzun yanındaki simge
Apple Watch'unuzu yeni iPhone'unuzla sorunsuz bir şekilde nasıl senkronize edersiniz?

Apple Watch'unuzu eski iPhone'unuzdan ayırma adımları (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

• Sonra, dokunun Apple Watch'un eşleştirmesini kaldır
  • Kararınızı tıklayarak onaylayın “Adınız” Apple Watch'un eşleştirmesini kaldırın
  • Girin Apple kimliği şifresi
  • Daha sonra tıklayın Eşleştirmeyi kaldır sağ üstte
  • Bu süreç destek olmak Saat verilerinizi iCloud'a aktarın.

Apple Watch'unuzu eski iPhone'unuzdan ayırma adımları (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

APPLE WATCH SERIES 9 VS ULTRA 2: HANGİSİNİ ALMALISINIZ?

Adım 2: Yeni iPhone'unuzu kurun

Yeni iPhone'unuzu kurun her zamanki gibi, Apple Kimliğinizle oturum açtığınızdan emin olun. Etkinleştir Bluetooth Ve Wi-Fi'ye bağlan.

APPLE WATCH'UNUZDAKİ YENİ 'ÇİFT DOKUNMA' ÖZELLİĞİNİN HAYATINIZI DEĞİŞTİREBİLECEĞİ 8 YOL

Adım 3: Apple Watch'unuzu yeni iPhone'unuzla eşleştirin

• Seninkini sakla yeni iPhone Ve eşleştirilmemiş Apple Watch Birbirine yakın
  • iPhone'unuz Apple Watch'u algılayacak ve onu eşleştirmenizi ister.

Apple Watch'unuzu yeni iPhone'unuzla eşleştirme adımları (Apple) (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

• Musluk Eşleştirmeye Başla
  • Sonra tıklayın Kendim İçin Kurulum
  • Tut Elma Saati kadar iPhone'unuzdaki kameravizörle hizalayarak.
  • Apple Watch'unuz onaylamak bunun, şunu söyleyerek eşleştirilmesi: “Apple Watch'unuz Eşleştirildi.”
ÖZEL VERİLERİNİZİ İNTERNETTEN NASIL KALDIRABİLİRSİNİZ

Apple Watch'unuzu yeni iPhone'unuzla eşleştirme adımları (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

7 ŞANSLI KİŞİ APPLE WATCH'IN HAYAT KURTARABİLECEĞİNİ KANITLIYOR

Adım 4: Apple Watch verilerinizi geri yükleyin

• Seçme Yedekten geri yükle
  • Sonra, şunu seçin: en son yedekleme
  • Tıklamak Devam etmek

Apple Watch verilerinizi geri yükleme adımları (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

• Saatiniz şunu gösterecek: Apple Watch'unuzu bağlama ve daha sonra Hesabınıza giriş yapıyorsunuz.
  • İstemleri takip edin bir parola oluşturun, ayarları, uygulamaları ve verileri senkronize edin önceki saatinizden.

Apple Watch verilerinizi geri yükleme adımları (Kurt “CyberGuy” Knutsson)

Apple Watch'unuz artık iCloud yedeklemenizdeki tüm verilerinizi ve özelleştirmelerinizi yeni iPhone'unuzla senkronize edecektir.

EN İYİ AMAZON PRIME DAY 2024 ERKEN FIRSATI

Kurt'un temel çıkarımları

Apple Watch'unuzu yeni bir iPhone ile eşleştirmek, bu adımları takip ettiğinizde oldukça basittir. Eski cihazınızdan eşleştirmeyi kaldırarak ve bir yedeklemeden geri yükleyerek, tüm önemli verilerinizin ve ayarlarınızın sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlarsınız. Bu yöntem, kişiselleştirme veya bilgi kaybı yaşamadan Apple Watch'unuzun tüm işlevlerinin keyfini yeni iPhone'unuzla çıkarmanızı sağlar. En iyi sonuçlar için işlem boyunca her iki cihazı da şarjlı ve birbirine yakın tutmayı unutmayın. Bu adımlarla, Apple Watch deneyiminizin sürekliliğini korurken iPhone'unuzu güvenle yükseltebilirsiniz.

Gelecekteki Apple Watch modellerinde veya iPhone'larla eşleştirmede hangi özellikleri veya iyileştirmeleri görmek istersiniz? Bize yazarak bildirin Cyberguy.com/İletişim.

Daha fazla teknoloji ipucu ve güvenlik uyarısı için ücretsiz CyberGuy Raporu Bültenime abone olmak için şuraya gidin: Cyberguy.com/Haber Bülteni.

Kurt'a bir soru sorun veya hangi hikayeleri ele almamızı istediğinizi bize bildirin.

Kurt'u sosyal medya kanallarından takip edin:

CyberGuy'a en çok sorulan soruların cevapları:

Telif hakkı 2024 CyberGuy.com. Tüm hakları saklıdır.

Kurt “CyberGuy” Knutsson, Haberler ve FOX Business'ta “FOX & Friends” programında sabah programlarından başlayarak hayatı daha iyi hale getiren teknoloji, ekipman ve aletlere derin bir sevgi duyan ödüllü bir teknoloji gazetecisidir. Teknolojiyle ilgili bir sorunuz mu var? Kurt'un ücretsiz CyberGuy Bülteni'ni alın, sesinizi, bir hikaye fikrinizi veya yorumunuzu CyberGuy.com'da paylaşın.